Liikmed

Jaan Sild, Klubi President
001 (2006)
tel. +372 505 6985

e-mail   jaan@tsiklitall.ee
Mart Uusküla
009 (2007)
tel. +372 502 2346

e-mail   mart@tsiklitall.ee
  
Michael Walsh
011 (2009)
tel. +372 515 8068

e-mail   michael@tsiklitall.ee
Kristo Kikas, Tehnikadirektor
004 (2006)
tel. +372 510 7243

e-mail   kristo@tsiklitall.ee
Kaarel Kruuse
008 (2007)
tel. +372 5698 2223

e-mail   kaarel@tsiklitall.ee
Meelis Remmel, Kõikvõimaliku vanatehnikaga seotud informatsiooni hankimine
013 (2009)
tel. +372 5344 1447

e-mail   meelis@tsiklitall.ee
Tarvo Sööt, Juhatuse liige
007 (2006)
tel. +372 5664 0143

e-mail   tarvo@tsiklitall.ee
Olavi Topmann
006 (2006)
tel. +372 5667 2872

e-mail   olavi@tsiklitall.ee
Fred Öpik
010 (2007)
tel. +372 527 6630

e-mail   fred@tsiklitall.ee
Marek Tõrik
015 (2015)
tel. +372 516 4830

e-mail   marek.torik@tsiklitall.ee